Erzincan Üniversitesi KPSS 60 Puan 60 Personel Alımı Başvuru Şartları

Erzincan Üniversitesi KPSS 60 Puan 60 Personel Alımı Başvuru Şartları

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 60 puanla en az lise mezun 60 personel alımı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puanla en az lise mezunu ikamet şartsız 6 unvanda 60 personel alımı başladı. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde.

temizlik2.jpg

Erzincan Üniversitesi başvuru şekli ve başvuru süresi

Başvurular 28 Şubat 2022 tarihine kadar Yalnızbağ Yerleşkesi Merkez/Erzincan adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları

35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Programcı alımı için (1 kişi) Önlisans/Lisans mezunu olmak, Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya MEB onaylı sertifika sahibi olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak,

Büro personeli alımında (13 kişi) 1 kişi için Lisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, 12 kişi için Önlisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Mühendis alımı için (1 kişi) Lisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için (20 kişi) Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, Geçerli bir silahlı/silahsız güvenlik sertifikasına sahip olmak, Erkeklerde 170 cm Kadınlarda 165 cm den kısa olmamak, Boyla kilo arasında fark 15 den çok 13 ten az olmamak, Görünecek şekilde dövmesi olmamak.

Temizlik Görevlisi alımı için (18 kişi) Lise mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Bakım Onarım Personeli alımı için (7 kişi) 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, 2 kişi için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 5 kişi için lise mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.