İki Üniversite En Az 5.166 Lira Maaşla Devlet Personel Alımı Başladı

İki Üniversite En Az 5.166 Lira Maaşla Devlet Personel Alımı Başladı

İki Üniversite tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlarda KPSS şartsız ve KPSS 70 puanla 3 unvanda personel alımı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara göre Bartın Üniversitesi ve Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 unvanda 4 personel alımı için başvurular başladı. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

suleyman.jpg

Süleyman Demirel Üniversitesi başvuru süreci

Adaylar başvurularını 1 Şubat 2022 tarihine kadar Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Batı Yerleşkesi Çünür/Isparta adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

2 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alımında aranan nitelikler

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, )Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek ve Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

KPSS puanının %70’i (puanı olmayan adayların puanı 70 olarak değerlendirilir), Yabancı dil sınavının %30’u (puanı olmayan adayların puanı 0 olarak değerlendilir).

Başvuru kılavuzu.

bartin-uni.jpg

Bartın Üniversitesi başvuru süreci

Adaylar başvurularını 1 Şubat 2022 tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı kariyer sayfası üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Büro Personeli kadrosuna başvuru için gerekli şartlar (1 personel)

Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye Muhasebe lisans programından mezun olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.