İstanbul Teknik Üniversitesi KPSS Yok Devlet Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi KPSS Yok Devlet Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı olmadan ortalama 33 bin lira maaşla sözleşmeli Devlet Personeli alımı yapılacağı belirletilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet ve KPSS şartı olmadan ortalama 33 bin lira maaşla 1 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 25 Nisan 2022 tarihine kadar İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak /İstanbul yapacaklardır.

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımında aranan genel başvuru şartları nelerdir

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.