İstanbul ve Mardin Üniversiteleri 43 Personel Alımı 9 Şubatta Bitiyor

İstanbul ve Mardin Üniversiteleri 43 Personel Alımı 9 Şubatta Bitiyor

İstanbul ve Mardin Artuklu Üniversiteleri tarafından alınacağı açıklanan toplam 43 kamu personeli için başvuru süreci bugün sona erecektir.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilanlara göre İstanbul Cerrahpaşa ve Mardin Artuklu Üniversiteleri bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 43 personel alınacaktır. Başvurular bugün sona eriyor. Detaylar haberimizde.

artuklu.jpg

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi personel alımında başvuru detayları

Adaylar başvurularını bugün içinde Üniversitenin adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

6 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Veri Tabanı Yöneticisi alımında aranan nitelikler

657 sayılı kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Alanında tecrübeli olmak (3 yıl, 5 yıl), Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

KPSS puanının yüzde yetmişi ile YDS puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak alınacak personel sayısının 10)katı aday arasından seçilecektir. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı (0) sıfır olarak hesaplanacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Mardin Artuklu Üniversitesi personel alımında başvuru detayları

Adaylar başvurularını bugün içinde Üniversitenin adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Alınacak personellerin sayı ve unvanları

8 Büro Görevlisi, 2 Teknisyen, 2 Mühendis, 1 Mimar, 2 Tekniker, 14 Destek Personeli (Temizlik, Basit Bakım, Isıtma, Şoför, Bahçıvan) ve 7 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Adaylarda başvuru için aranan ortak nitelikler

2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, Her kadro için belirlenmiş eğitim şartını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması olumlu olmak, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak ve Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.