Kamu İhale Kurumu Yüksek Maaş KPSS İkamet Şartsız 8 Personel Alacak

Kamu İhale Kurumu Yüksek Maaş KPSS İkamet Şartsız 8 Personel Alacak

Kamu İhale Kurumu tarafından Kamu ilan resmi internet sitesinde yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı olmadan ülke geneli başvuru ile 4 farklı unvanda yüksek maaşla toplam 8 Devlet Personeli alınacağı belirtilmektedir.

Kamu ilan resmi web sayfasında yayımlanan ilana göre Kamu İhale Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS ve ikamet şartsız yüksek maaşla 4 unvanda 8 sözleşmeli Bilişim Devlet Personeli alınacaktır.

Kamu İhale Kurumu ilanına başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak

Başvurular 4 – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvurularını kurum internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Kamu ihale kurumu hangi unvanda kaç kişi alacak

1 Kıdemli Sistem Test Uzmanı, 3 Kıdemli Uygulama Geliştirici, 1 Ön Yüz Geliştiricisi ve 3 Uygulama Geliştirici alınacaktır.

Kamu İhale Kurumu personel alımında aranan ortak başvuru şartları

657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Bilgisayar Mühendisliği. Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği, Fen-Edebiyat, eğitim ve Eğitim Bilimlileri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik. Matematik ve Fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak.

Mesleki tecrübeye sahip olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırmasında kamu hizmetine atanmasına engel bir durunu bulunmamak.

Hizmetin gerektirdiği niteliklere. muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip olup. yoğun iş temposuna ayak uydurabilme ve takım çalışmasına yatkın olmak

Kılavuzda yer alan diğer teknik özeliklere sahip olmak.

KPSS puanı olmayan ve veya ibraz etmeyen adaylarını puanı 70, YDS puanı olmayan ve veya ibraz etmeyen adayın puan Sıfır (0) olarak değerlendirilir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.