Koçarlı Belediyesi Memur VHKİ Eğitmen Alımı Resmi Gazete’de KPSS 50

Koçarlı Belediyesi Memur VHKİ Eğitmen Alımı Resmi Gazete’de KPSS 50

Koçarlı Belediyesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ikamet şartsız KPSS 50 puanla 4 unvanda toplamda 6 personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Aydın ili Koçarlı Belediyesi görevlendirilmek üzere 4 unvanda ikamet şartsız KPSS 50 puanla 6 personel alınacaktır.

personel-2.jpg

Koçarlı Belediyesi personel dağılımı

3 Memur, 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 1 Bilgisayar İşletmeni ve 1 Eğitmen alınacaktır.

Koçarlı Belediyesi personel alımı için başvuru süresi ve şekli

Başvurular 13 – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında Orta mahalle Cumhuriyet Meydanı No:6D Koçarlı/Aydın adresine şahsen veya posta ile veya Kurum e-posta adresine Online olarak yapılacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Memur alımında;

2 personel için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

1 personel için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Bilgisayar İşletmeni alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Eğitmen kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca kabul edilen Pedagojik Formasyon Eğitimi almış olduğunu belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.