Ortalama 32.500 TL Maaşla KPSS-İkamet Şartsız Memur Alımı Yarın Son

Ortalama 32.500 TL Maaşla KPSS-İkamet Şartsız Memur Alımı Yarın Son

Kamu ilan resmi web sayfasında Üniversite tarafından yayınlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı olmadan personel alınacağı açıklandı. Personel alımı için adaylar 81 ilden başvuru yapabileceklerdir. Ortalama maaş 32.500 TL’dir.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personelleri alınacaktır. Adaylar için ikamet ve KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular sona ermektedir.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı için başvuru son günü ve başvuru şekli.

Başvurular yarın (21 Eylül 2022) sona ermektedir. Adaylar başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

1 Proje Geliştirme Uzmanı, 1 İş Geliştirme Uzmanı, 2 Analiz, Veri ve Test Uzmanı, 1 Donanım ve Ağ Destek Sorumlusu ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri.

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak.

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, Fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak.

3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.

Güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek.

Diğer özel niteliklere sahip olmak.

Aday seçiminde KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise 0 olarak değerlendirilecektir.)

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.