Turgut Özal Üniversitesi En Az Lise KPSS 55 İle 11 Unvanda Personel Alımı

Turgut Özal Üniversitesi En Az Lise KPSS 55 İle 11 Unvanda Personel Alımı

Turgut Özal Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu KPSS 55 puanla personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız KPSS 55 puanla 11 unvanda 11 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel dağılımı

1 Avukat, 1 Çözümleyici, 1 Programcı, 1 Laborant, 1 Büro Personeli, 1 Dağıtım ve Taşıma Personeli, 2 Teknisyen, 1 Temizlik Personeli, 1 Bahçe Bakım Elemanı ve 1 Şoför alınacaktır.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi başvuru zamanı ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (5 Mart 2022) takip eden 15 gün içinde Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Personel alımında adayda aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Kurumsal davranış, duygu, stres yönetimi ve liderlik kursu sertifikasına sahip olmak (Avukat, Çözümleyici, Programcı kadroları hariç).

Avukat alımı için Hukuk Lisans mezunu olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Çözümleyici alımı için Lisans mezunu olmak, En az 2 programlama dilini bilmek, En az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Programcı alımı için Bilgisayar, Yazılım, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Lisans mezunu olmak, En az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Laborant alımı için Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans mezunu olmak, Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Büro Personeli alımı için Lise mezunu olmak, Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, Kamu kurumlarında en az 2 yıl çalışmış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Dağıtım ve Taşıma Personeli alımı için Gıda Teknolojisi Önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen alımı için Liselerin Bilişim ve Teknoloji/Web programcılığı alanından mezun olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Temizlik Personeli alımı için Lise mezunu olmak, Hijyen sertifikasına sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Bahçe Bakım Elemanı alımı için Peyzaj Mimarlığı Lisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Şoför alımı için Önlisans mezunu olmak, En az 10 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen alımı için Liselerin Elektrik Elektronik teknolojisi alanından mezun olmak, Geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum