Üniversite/Hastane Lise-Önlisans Yazılı Sözlü Yok Devlet Memur Alımı

Üniversite/Hastane Lise-Önlisans Yazılı Sözlü Yok Devlet Memur Alımı

Giresun Üniversitesi ve Hastanesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ve ilanda lise ve önlisans mezunu devlet memuru alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında yazılı ve sözlü sınav uygulanmayacaktır.

Kamu İlan Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanına göre Giresun Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 devlet memuru alınacaktır. Personel alımında KPSS puan sıralaması yapılacak yazılı ve sözlü sınav yapılmayacaktır.

Giresun Üniversitesi personel alımı için başvuru şekli ve başvuru süresi.

Adaylar başvurularını 4 Ekim 2022 tarihine kadar üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen veya Posta yoluyla yapacaklardır.

Giresun Üniversitesi ve Hastanesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

3 Destek Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Tekniker ve 2 Teknisyen alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak ve diğer genel başvuru şartlarını taşımak.

Destek personeli alımı için Lise mezunu olmak, Erkek olmak ve askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak, 2 personel için MEB’dan onaylı Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sertifikasına, 1 personel için MEB’dan onaylı Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Sertifikasına sahip olmak.

Diğer sağlık personeli alımı için Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker alımı için Mesleki teknik öğrenime sahip olmak, Belgelendirmek kaydıyla Diş Hekimliği cihazlarının merkezi sterilizasyon cihazları ile dinamik el aletlerinin arıza tamir, bakım, onarım ve montajı ile ilgili en az 10 yıllık deneyim sahibi olmak, Diş Hekimliği cihaz ve aletleri ile ilgili belgeli seminerlere katılmış olmak, Erkek olmak ve askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.

Teknisyen alımı için İlgili bölümlerden lise mezunu olmak, Erkek olmak ve askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.