Beylikdüzü Belediyesi Daimi Kadro Operatör-Öğretmen-Terapist Alımı

Beylikdüzü Belediyesi Daimi Kadro Operatör-Öğretmen-Terapist Alımı

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sayfasında yayınlanan ilanda 40 yaş sınır 3 unvanda personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personeller daimi kadroda görev yapacaklardır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul ili Beylikdüzü belediye başkanına bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 daimi işçi alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Beylikdüzü Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 31 Aralık 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresine özgeçmiş göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır. Şartları uygun olan adaylara kurum tarafından bilgi verilecektir.

Beylikdüzü Belediyesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

1 Okul Öncesi Öğretmeni, 1 Dil Terapisti ve 1 JCB Operatörü alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Emekli olmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 40 yaşını geçmemiş olmak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak ve Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Okul Öncesi Öğretmeni alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, 4 – 5 yaş grubu ile çalışabilecek olmak.

Dil Terapisti alımı için İlgili bölümden Lisans veya Yüksek Lisans mezunu olmak, Ses, Kekemelik, Artikülasyon deneyimine ve değerlendirme bilgisine sahip olmak, Küçük çocuklarla çalışmış ve iletişimi iyi olmak.

JCB Operatörü alımı için İş Makinesi operatörlük belgesine sahip olmak, JCB, Ekskavatör, Beko Loder, Hidromek kullanabiliyor olmak, Kazıcı ve Yükleyici operatörlük belgesine sahip olmak, Kanal açabilecek olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.