Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Personel Alımı Şartlar ve Kadrolar

Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Personel Alımı Şartlar ve Kadrolar

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu ikamet şartsız 60 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız en az lise mezunu KPSS 60 puanla 6 unvanda 60 personel alımında şartlar ve kadrolar nelerdir. Başvuru için ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi başvuru süreci nasıl işleyecek

Adaylar başvurularını 28 Şubat 2022 tarihine kadar Yalnızbağ Yerleşkesi 24002 Merkez/Erzincan adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Programcı kadrosu için (1 kişi) Önlisans/Lisans mezunu olmak, Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya MEB onaylı sertifika sahibi olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Büro personeli kadrosu için (13 kişi) 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 1 kişi için Lisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, 12 kişi için Önlisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Mühendis kadrosu için (1 kişi) Lisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için (20 kişi) Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Geçerli bir silahlı/silahsız güvenlik sertifikasına sahip olmak, Erkeklerde 170 cm Kadınlarda 165 cm den kısa olmamak, Boyla kilo arasında fark 15 den çok 13 ten az olmamak, Görünecek şekilde dövmesi olmamak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için (18 kişi) Lise mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Bakım Onarım Personeli kadrosu için (7 kişi) 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, 2 kişi için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 5 kişi için lise mezunu olmak, Diğer nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.