Bursa Büyükşehir 6 Unvanda Kadrolu 40 Personel Alımı İŞKUR 2023

Bursa Büyükşehir 6 Unvanda Kadrolu 40 Personel Alımı İŞKUR 2023

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı internet sitesinde yayınlanan ilanda 6 unvanda 40 devlet personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller daimi kadroda görev yapacak

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu olmak üzere 40 devlet personeli alınacaktır. Daimi kadroda görev yapacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Bursa Büyükşehir personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 19 Mart 2023 tarihine kadar kurum posta adresine elektronik olarak yapacaklardır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

6 Seramik Kaplama Ustası, 6 Duvar Ustası, 8 Yüzey Kaplama Ustası, 7 Sıva Ustası, 7 Kaynakçı ve 6 Boya Ustası alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az ilkokul mezunu olmak ve alanında Ustalık veya MYK belgesine sahip olmak ya da Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bursa ilinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.