Büyükşehir ve Belediye Sürekli İşçi Mühendis Tekniker Alıyor

Büyükşehir ve Belediye Sürekli İşçi Mühendis Tekniker Alıyor

Eskişehir Büyükşehir ve Seferihisar Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlarda sürekli kadroda 4 unvanda 6 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre Eskişehir Büyükşehir ve İzmir Seferihisar belediyeleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda vasıflı vasıfsız 6 personel alınacaktır.

personel-2-003.jpg

Eskişehir Büyükşehir ESPARK personel alımında başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 14 Mart 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresine özgeçmişlerini göndererek online olarak yapacaklardır.

Beden İşçisi alımı için alımı için (1 kişi) En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Seferihisar Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını 14 - 16 Mart 2022 tarihleri arasında Camikebir Mahallesi 52/1 Sokak Seferihisar Belediye Binası Seferihisar/İzmir adresine yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınacak

3 İnşaat Mühendisi, 1 Harita Teknikeri ve 1 İnşaat Teknikeri alınacaktır.

Personel alımında aranan başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.