Devlet Üniversitesi KPSS 60 Puanla Güvenlik Alımı İkamet Yok

Devlet Üniversitesi KPSS 60 Puanla Güvenlik Alımı İkamet Yok

Devlet Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi web sayfasında yayınlanan ilanda KPSS 60 puanla personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personel güvenlik görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Iğdır Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 güvenlik görevlisi alınacaktır. Adaylar için KSPS 60 puan şartı olup ikamet şartı yoktur. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Iğdır Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 5 Aralık 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla yapacaklardır.

Güvenlik Görevlisi alımında adaylarda aranan nitelikler nelerdir (1 kişi).

Lise mezunu olmak, Erkek olmak, 5188 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 7/24 saat esasına göre vardiyalı olarak kapalı ve açık alanlarda çalışmasına engel durumu olmamak, En az (B) sınıfı ehliyete sahip olmak, Boyu 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan az / fazla olmamak, Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak, Askerliğini yapmış olmak, Açık ve kapalı alanda koruma ve güvenlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.