Devlet Üniversitesi lise önlisans lisans 45 personel alımı sınav ikamet yok

Devlet Üniversitesi lise önlisans lisans 45 personel alımı sınav ikamet yok

Demokrasi Üniversitesi tarafından kamuilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanda lise önlisans lisans toplam 45 personel alımı yapılacak açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp 81 ilden başvuru yapılabilmektedir.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İzmir demokrasi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 45 personel alınacaktır. Personel alımında yazılı ve sözlü sınav uygulanmayacaktır. Adaylar KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilecektir.

İzmir demokrasi Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 19 Ekim 2022 tarihine kadar Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Demokrasi Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

10 Büro Personeli, 8 Temizlik Görevlisi, 1 Bahçıvan, 2 Şoför, 1 Marangoz, 1 Destek Personeli, 15 Güvenlik Görevlisi, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Elektrik Mühendisi, 1 İnşaat Teknikeri, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Yapı Tesisat Teknikeri, 1 Elektrik Teknisyeni ve 1 Makine Teknisyeni alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak.

Büro Personeli alımında 4 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 6 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden Lisans mezunları en az 65 puan, Önlisans mezunları en az 60 puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak.

Bahçıvan alımı için İlgili bölüm Lise mezunu olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, Erkek olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak, C ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Eski E sürücü belgesi), - SRC-2, SRC-4 ve Psikoteknik Belgelerine sahip olmak.

Marangoz alımı için İlgili bölüm Lise mezunu olmak ya da MEB onaylı Ahşap Teknolojisi Alanında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak.

Destek Personeli alımı için İlgili bölüm Lise mezunu olmak ya da MEB onaylı Ahşap Teknolojisi Alanında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 50 puan almış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 170 cm’den kısa olmamak ve Belgelendirmek kaydıyla beden kitle endeksi 18 (dahil) ile 27 (dâhil) arasında olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak.

Mühendis kadroları için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Tekniker kadroları için İlgili bölüm Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen kadroları için İlgili bölüm Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.