Düzce Üniversitesi KPSS 55 Puanla Lise-Önlisans Personel Alımı

Düzce Üniversitesi KPSS 55 Puanla Lise-Önlisans Personel Alımı

Düzce Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan güncel personel alımı ilanında ikamet şartsız KPSS 55 puanla personel alınacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller lise ve önlisans mezunu olmalıdır.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 55 puanla güvenlik görevlisi ve tekniker alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp adaylar lise ve önlisans mezunu olmalıdır.

Düzce Üniversitesi personel alımı için başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 7 Ekim 2022 tarihine kadar Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Konuralp Yerleşkesi Yörük Mah. Merkez/Düzce(81620) adresine adi posta yolu ile yapacaklardır.

Güvenlik Görevlisi alımı için (1 kişi) 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. Maddesinde yer alan şartları taşımak, 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 55 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak, Adayların Boyunun 160 cm den kısa olmaması, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 13’den fazla, 17’den az olmamak, Kadın olmak ve Lise mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için (2 kişi) 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. Maddesinde yer alan şartları taşımak, 2020 yılı KPSSP93 puan türünden en az 55 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak, Adayların Boyunun 160 cm den kısa olmaması, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 13’den fazla, 17’den az olmamak, Kadın olmak ve Önlisans mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için (1 kişi) Eczane Teknikerliği / Eczane Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 yılı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.