Horasan Belediyesi KPSS 60 Puan 81 İl Başvuru VHKİ Tekniker Alımı

Horasan Belediyesi KPSS 60 Puan 81 İl Başvuru VHKİ Tekniker Alımı

Erzurum ili Horasan Belediye Başkanlığı tarafından yerel yönetimler resmi web sitesinde yayınlanan ilanda ülke geneli başvuru ile KPSS 60 puanla personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Detaylar haberimizdedir.

Yerel Yönetimler resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Erzurum ili Horasan Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az önlisans mezunu KPSS 60 puanla ikamet şartsız 3 personel alınacaktır. VHKİ ve Tekniker olarak görev yapacak personeller için en az B sınıfı ehliyete sahip olma şartı vardır.

Horasan Belediyesi personel alımında başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 2 – 5 Mayıs 2023 tarihleri arasında şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Kazım Karabekir Mahallesi Yavuz Selim Cad. No:48 Horasan/Erzurum adresine veya elektronik olarak kurum e-posta adresine yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

VHKİ alımında 1 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 1 personel için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Tekniker alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.