İçişleri Bakanlığı 22 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yüksek Maaşla

İçişleri Bakanlığı 22 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yüksek Maaşla

Resmi Gazetede Yer Alan Sözleşmeli Personel Alımı Kapsamında İçişleri Bakanlığı Yazılı ve Sözlü Sınavla 22 Bilişim Personeli ALIMI Yapacak.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirilecektir. Resmi gazetede Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı İlanı Yayımlandı.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Resmi gazetede yer alan sözleşmeli personel alımı kapsamında Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere yazılı ve sözlü sınav ile 22 Bilişim personeli alınacaktır.

İçişleri Bakanlığı Bilişim Personel Alımı Başvuru Tarihleri

İşçileri Bakanlığı 22 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İçin adaylar başvurularını 1-7 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

bilisim-personeli-22-personel-alimi-2022.jpg

Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar Başvurularını belirtilen tarihlerde e-Devlet üzerinde İçişleri Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilecektir. Farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı Başvuru Tarihleri

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
Üniversitelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik
mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az üç (3) yıllık, diğerleri için en az beş (5) yıllık mesleki tecrübeye sahip Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş
olmak, Özel şartlar bölümünde anılan unvan ve sürelerde çalışıldığının belirlenmesinde SGK Barkotlu hizmet dökümünde unvan kodları ve/veya kurumdan alınan ve unvan süre bildiren çalışma belgesi esas alınacaktır.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

1 Şubat İtibariye Resmi Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.