İstanbul Büyükşehir Daimi Kadro 10 Unvan 36 Personel Alımı İkamet Yok

İstanbul Büyükşehir Daimi Kadro 10 Unvan 36 Personel Alımı İkamet Yok

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafında İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanlarda 10 unvanda kadrolu 36 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımına ülke geneli başvuru yapılabilecektir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 36 personel alınacaktır. Alınacak personeller ikamet şartsız olarak 10 farklı unvanda istihdam edileceklerdir.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı personel alımı için başvuru süreci nasıl işleyecek.

Adaylar başvurularını 23 - 25 Eylül ve 23 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hangi unvanda kaç personel almaktadır.

1 Hafriyat Atıkları Müdürü, 4 İş Makinesi Operatörü, 2 Mekanik Ustası, 3 İşçi, 1 Aşçı, 8 Aşçı Yardımcısı, 3 Bulaşıkçı, 10 Garson, 1 Restoran Karşılama Hostesi ve 3 Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Hafriyat Atıkları Müdürü alımı için Lisans mezunu olmak, Teknik şartname idari şartname ve sözleşme süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olmak, Hafriyat depolama konusunda deneyimli olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Tercihen iyi derecede İngilizce biliyor olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

İş Makinesi Operatörü alımı için Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Lastikli Loder ve mobil vinç operatörlük belgesine sahip olmak.

Mekanik Ustası alımı için Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, 18 - 35 yaş arasında olmak, En az Meslek Lisesi mezunu olmak veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Atık kırıcı makine bakım onarımları hakim olmak.

İşçi alımı için Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, En az ortaokul mezunu olmak ve 18 - 35 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alımı için Ortaokul mezunu olmak tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Ananın da 2 yıl çalışmış olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, Aşçı yardımcısı için Erkek olmak.

Bulaşıkçı alımı için İlkokul mezunu olmak, Daha önce benzer işlerde çalışmış olmak, Bulaşık makineleri ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olmak.

Garson alımı için Ortaokul mezunu olmak tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Ananın da 2 yıl çalışmış olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak ve Erkek olmak.

Restoran karşılama hostesi alımı için Lise mezunu tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi veya halkla ilişkiler Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı konuşma yazma ve iki anlamında yetenekli olmak.

Temizlik görevlisi alımı için Ortaokul mezunu olmak, Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.