İstanbul Büyükşehir Genel Başvuru 2 Unvanda Kadrolu 11 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Genel Başvuru 2 Unvanda Kadrolu 11 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda ülke geneli başvuru ile ikamet şartsız kadrolu 11 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımına dair şartlar ve detaylar haberimizdedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu kadrolu 11 personel alınacaktır. Ülke geneli başvuru ile alınacak personeller 2 unvanda görev yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 22 Mart 2023 tarihler arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Okul Öncesi Öğretmeni alımı için (5 personel) Üniversitelerin Lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği veya temel eğitim bölümlerinden mezun olmak, ya da üniversitelerin lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olup YÖK onaylı pedagojik formasyon eğitimine sahip olmak, Tercihen yüksek lisans mezunu olmak, Tercihen okul öncesi alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, MS Office programlarını yetkinlikle kullanabiliyor olmak, Mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olmak.

Çocuk Gelişimi ve Eğitim Elemanı alımı için (6 personel) En az Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü mezunu olmak, Yeni mezun veya en fazla 5 yıl alan deneyimine sahip olmak, MS Office programlarını yetkinlikle kullanabiliyor olmak, Mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olmak, Arşiv ve kayıt oluşturmak dosyalama yapmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.