Kocaeli Büyükşehir En Az İlkokul İkamet Yok Kadrolu 40 İşçi Alımı

Kocaeli Büyükşehir En Az İlkokul İkamet Yok Kadrolu 40 İşçi Alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu farklı unvanlarda kadrolu 40 işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için ikamet şartı yoktur.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu kadrolu 40 işçi personel alınacaktır. İkamet şartsız genel başvuru ile alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Kocaeli Büyükşehir personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 27 Mart 2023 tarihine kadar kurum internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Kocaeli Büyükşehir hangi kadroda kaç personel alıyor.

30 Kamp Görevlisi, 1 İdari Büro Personeli, 7 Eğitmen ve 2 Hizmet Personeli alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, Çalışmaya engel olacak fiziksel ve kronik sağlık problemi bulunmamak şartları aranmaktadır.

Kamp Görevlisi alımı için En az Lise mezunu olmak, Bilgisayar ve Office programlarına hakim olmak, Kamplarda görev yapma konusunda deneyimli olmak.

İdari Büro Personeli alımı için Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Lisans mezunu olmak, Adobe İllustrator, Python, SQL programlarına hakim olmak veya sertifika sahibi olmak.

Eğitmen alımında 1 personel için Lise mezunu olmak, 3 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 3 personel için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Hizmet Personeli alımı için En az ilkokul mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.