Medeniyet Üniversitesi Sınavsız 17 Personel Alımı Bugün Sona Eriyor

Medeniyet Üniversitesi Sınavsız 17 Personel Alımı Bugün Sona Eriyor

Medeniyet Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu KPSS 60 puanla sınavsız 17 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul Medeniyet Üniversitesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla en az lise mezunu olanlarda sınav yapılmaksızın 17 personel alımı için başvuru bugün sona eriyor. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi başvuru süreci nasıl olacak

Adaylar başvurularını bugün Cumhurbaşkanlığı kariyer sayfası üzerinden Çevrimiçi olarak yapacaklardır.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi alınacak personellerin dağılımı

1 Mühendis, 1 Hemşire, 7 Güvenlik Görevlisi, 7 Temizlik Görevlisi ve 1 Şoför alınacaktır.

personellll.jpg

Adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Kılavuzda yer alan diğer genel niteliklere haiz olmak.

Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibarı ile 40 yaşını doldurmamış olmak.

Hemşire alımı için Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu alanının Hemşirelik dalından mezun olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibarı ile 45 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için 1 Ocak 2022 tarihi itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkeklerde 170 cm, Kadınlarda 160 cm den kısa olmaması, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 15 den fazla 13 den az olmamak, 1 personel için Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, 6 personel için Lise mezunu olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak, E sınıfı veya yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.