Mezuniyet Şartsız Devlet Personel Alımı Yapılacak

Mezuniyet Şartsız Devlet Personel Alımı Yapılacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Evde Yaşlı bakım eleman açığının kapatılması amacıyla yeni personel alım ilanı yayımlandı. Eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere alım yapılacak kadrolar için başvuru alınacak.

Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı tarafından yayımlanan yeni personel alım ilanına göre eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere evde yaşlı bakım personel alım ilanı yapılacak. Evde yaşlı bakım personel alımları için adaylardan istenen gerekli başvuru şartlarına ve başvuru detayları haberimizde.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım Nitelikleri

Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı eksik kadrolarında görevlendirilecek olan adaylarda aranan gerekli başvuru nitelikleri şu şekildedir;

  • Hasta ve yaşlı bakım konusunda deneyim sahibi olmak
  • Tercihe göre hasta ve yaşlı bakım alanında sertifika ya da belge sahibi olan
  • Gölova’da ikamet ediyor olmak
  • 21 yaşından büyük 49 yaşından küçük olmak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başvuruları

Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfında görevlendirilmek üzere alım yapılacak personel alımları için başvuru yapacak olan adayların başvurularını en geç 8 Temmuz 2024 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların başvurularını bireysel olarak vakıf merkezine ya da E-posta üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

Çalışma Şartları

Başvuruları onaylanan adayların Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında görevlendirilecektir. Bu alanda görev yapacak olan adayların çalışmaları haftalık olarak 40 saat çalışırken, gerekli çalışma detaylarına mülakat aşamasında adaylara bildirilecektir. Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 6 ay olmak üzere 2 evde yaşlı bakım personeli alacak. Başvuru yapacak adayların en geç 8 Temmuz 2024 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Diploma
  • Kimlik Fotokopisi
  • Başvuru dilekçesi
  • Varsa hasta yaşlı bakım belgesi sertifikası

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.