3 Devlet Kurumu Personel Alımı Yapacak

3 Devlet Kurumu Personel Alımı Yapacak

3 farklı devlet kurumu tarafından yayımlanan yeni personel alım ilanına göre Toplum Yararına Program kapsamında eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak.

Toplum Yararına Program kapsamında 3 farklı devlet kurumunda görevlendirilmek üzere yeni personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan yeni personel alım ilanına göre 660 devlet personel alımı yapılacak. Kaymakamlık, Valilik ve Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 660 devlet personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olan personel alımlarına göre eksik kadrolarda görevlendirilmek personel alım ilanlarına başvuru yapacak olan adayların başvurularını 2 Temmuz 2024 tarihi ile 5 Temmuz 2024 tarihleri arasında tamamlaması gerekmektedir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Valilik ve Kaymakamlıklarda görevlendirilmek üzere Toplum Yararına Program kapsamındaki eksik kadrolarda görevlendirilmek üzere yeni personel alımı yapılacak. Alım yapılacak personeller farklı illerde ve farklı pozisyonlarda gerçekleştirilecek olan iş imkanlarına başvurular 2 Temmuz 5 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

3 Devlet Kurumu Personel Alımları

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Valilik ve Kaymakamlıklarda görevlendirilmek üzere toplamda 660 Toplum Yararına Program Kapsamında personel alımı yapılacak. Alım yapılacak pozisyonlar ve kontenjan şu şekilde;

  • 45 Kişi Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü: Toplum Yararına Program numarası 321 092, 321 091
  • 10 Kişi Niğde Bor Köyleri Hizmet Götürme Birliği: Toplum Yararına Program numarası 321 177
  • 5 Kişi Batman İl Müftülüğü: Toplum Yararına Program numarası 321 093
  • 500 Kişi Kahramanmaraş Valiliği: Toplum Yararına Program numarası 321 094
  • 100 Kişi Malatya Hekimhan Kaymakamlığı: Toplum Yararına Program numarası 321 167

3 Devlet Personel Alım Başvuruları

3 devlet kurumu tarafından Toplum Yararına Program kapsamında gerçekleştirilecek olan personel alımlarında İŞKUR müdürlükleri aracılığıyla ya da İŞKUR resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Buna ek olarak adaylar başvurularını telefon numarası olan alo 170 numarası üzerinden gerçekleştirebilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.