Niğde Üniversitesi KPSS 50 Puan 30 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Niğde Üniversitesi KPSS 50 Puan 30 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesince yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız KPSS 50 puanla 30 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 5 unvanda 30 personel alımında başvurular devam ediyor. Personel alımında yazılı sözlü sınav ve ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 27 Şubat 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi hangi unvanda kaç personel alıyor

8 Büro Personeli, 10 Temizlik Görevlisi, 7 Güvenlik Görevlisi, 3 Tekniker ve 2 Sağlık Teknikeri alınacaktır.

Personel alımı için adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir

35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve diğer genel şartları taşımak.

Büro Personeli kadrosunda 6 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 2 personel için ise Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için 9 personel için Lise mezunu, 1 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 50 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için 5 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 2 personel için Lisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Tekniker ve Sağlık Teknikeri kadroları için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.