TCDD KPSS 60 puan 81 Şehir başvuru Sürekli işçi alımı Yarın Son

TCDD KPSS 60 puan 81 Şehir başvuru Sürekli işçi alımı Yarın Son

İŞKUR resmi internet sayfasında Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından yayınlanan ilanda ikamet şartsız kadrolu işçi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Personel alımı için adayların KPSS 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 sürekli işçi alınacaktır. 2 farklı unvanda görev yapacak personeller için ikamet şartı olmadığından adaylar 81 ilden başvuru yapabilecektir. Başvurular yarın sona eriyor.

Devlet Demiryolları (TCDD) personel alımında başvuru son günü ve başvuru şekli.

Başvurular 3 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden online olarak hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Uzakyol birinci zabiti kadrosu için (2 personel) İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak, Son başvuru tarihi itibarıyla Liman Cüzdanı (Gemiadamı cüzdanı), Gemiadamı (Uzakyol Birinci Zabiti) Yeterlilik Belgesi, STCW Belgeleri, GOC veya ROC Yeterlilik Belgesi ve Gemiadamları Sağlık Yoklama Belgelerine sahip olmak.

Uzakyol başmühendisi/Başmakinisti kadrosu için (2 personel) İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak, Son başvuru tarihi itibarıyla Liman Cüzdanı (Gemiadamı cüzdanı), Gemiadamı (Uzakyol Birinci Zabiti) Yeterlilik Belgesi, STCW Belgeleri, GOC veya ROC Yeterlilik Belgesi ve Gemiadamları Sağlık Yoklama Belgelerine sahip olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00007055118 ve 00007055576’dır.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum