İŞKUR Başvuru Yapan ve Katılım Sağlayanlara Günlük 115 TL Ödüyor

İŞKUR Başvuru Yapan ve Katılım Sağlayanlara Günlük 115 TL Ödüyor

Mesleki Eğitim Kursları 2022 yılında da devam ediyor. İŞKUR tarafından İş Garantili kurslara katılım sağlayanlara Günlük 115 TL ye Kadar Ödeme.

İŞKUR Mesleki eğitim kurslar tüm hızlıya devam ediyor. Kurs sonrasında iş garantili meslek edindirme kurslar 2022 yılında da ülke genelinde farklı şehirlerde devam ediyor.

İŞKUR Mesleki Eğitim 2022

İŞKUR tarafından düzenlenen ülke genelinde farklı şehirlerde İstihdam garantisi sunan İŞKUR mesleki Eğitim Kursları İstanbul, Kütahya, Iğdır, Adıyaman ve Adana illerinde düzenlenen İstihdam garantili kurslarla ülke işsizliğine büyük katkı sağlamaktadır.

İŞKUR İstihdama Büyük Destek

İŞKUR ülkemizde yaşanan işsizlik sorununa katkı sağlamak amacıyla düzenlediği kurslara katılım sağlayan kişilere kurs süresince ücret ve SGK prim desteği de vermektedir.

kur-mek-kurslari.jpg

MEK kursları Kursiyerlere Ne Kadar Ücret Ödüyor?

İŞKUR mesleki Eğitim Kurslarına katılım sağlayan kursiyerlere 65,44 TL, istihdam garantisiz mesleki eğitim kurslarında 35 TL, sanayi sektöründeki istihdam garantili mesleki eğitim kurslarında 106,34 TL, geleneksel meslekler kapsamında düzenlenen mesleki eğitim kurslarında 45 TL ve hükümlüler için düzenlenen mesleki eğitim kurslarında 25 ve Uçak Bakım Teknisyenliği (Gövde Motor) mesleğinde düzenlenen istihdam garantili mesleki eğitim kurslarında 114,51 TL hak edersiniz.

İŞKUR MEK Kursları Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR MEK Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.