Zincir Market En Az Ortaokul Ülke Geneli 9 Unvanda Personel Alımı

Zincir Market En Az Ortaokul Ülke Geneli 9 Unvanda Personel Alımı

Zincir Market tarafından kariyer sayfasında yayınlanan ilanlara göre en az ortaokul mezunu 9 unvanda personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personellerin en az ortaokul mezunu olması gerekmektedir.

Yayınlanan ilanlara göre ŞOK marketler Anonim Şirketi bünyesinde 81 ilde istihdam edilmek üzere 9 unvanda en az ortaokul mezunu deneyimli-deneyimsiz personel alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Şok Marketler Anonim Şirketi personel alımında başvuru süreci.

Adaylar başvurularını kurum resmi internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Şok Marketler Anonim Şirketi hangi kadro ve unvanda personel alıyor.

Depo Görevlisi, Yatırım Uzmanı, Satnalma Yöneticisi, Bölge Yöneticisi Adayı, İnşaat İşleri Uzmanı, Reachtruck Operatörü, Tedarik Uzmanı, Bölge Yöneticisi ve Mağaza Yöneticisi alınacaktır.

Depo Görevlisi alımı için En az Ortaokul mezun olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Yatırım Uzmanı alımı için Üniversite mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış olmak.

Satnalma Yöneticisi alımı için Üniversite mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Alanında 1 – 3 yıl deneyimli olmak.

Bölge Yöneticisi Adayı alımı için Lisans mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Aktif araç kullanabiliyor olmak, Dinamik ve esnek çalışmaya ayak uydurabilmek, Farklı illerde ikamet edebilecek olmak.

İnşaat İşleri Uzmanı alımı için Üniversite mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Reachtruck Operatörü alımı için Lise mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak.

Tedarik Uzmanı alımı için Lisans mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Alanında 3 – 10 yıl deneyimli olmak.

Bölge Yöneticisi alımı için Üniversite mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak.

Mağaza Yöneticisi alımı için Önlisans mezunu olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.