19 Mayıs Üniversitesi En Az İlkokul 7 Unvan 91 Devlet İşçi Alımı

19 Mayıs Üniversitesi En Az İlkokul 7 Unvan 91 Devlet İşçi Alımı

Samsun İli 19 Mayıs Üniversitesi tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu olmak üzere 7 unvanda geçici süreli kadroda vasıflı vasıfsız 91 Devlet İşçi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda göre Samsun İli 19 Mayıs Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici süreli kadroda en az ilkokul mezunu 7 unvanda toplamda 91 Devlet İşçi alımı yapılacaktır.

19 Mayıs Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 23 – 24 Nisan 2022 tarihleri arasında kurum e-posta adresine elektronik olarak yapacaklardır.

19 Mayıs Üniversitesi personel dağılımı

2 Gıda Mühendisi, 6 Aşçı, 6 Aşçı Yardımcısı, 1 Kasap, 55 Mutfak Görevlisi, 20 Temizlik Görevlisi ve 1 Koordinatör alınacaktır.

Gıda Mühendisi alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Et ürünleri tebliği ve yönetmelikler hakkında bilgi sahibi olmak, Temel kalite sistemlerine hakim olmak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak.

Aşçı alımı için MEB onaylı aşçılık belgesine sahip olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak.

Aşçı Yardımcısı alımı için Onaylı aşçılık belgesine sahip olmak, Alanında deneyimli olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Her türlü yiyecek ve içeceği hazırlama ve sunma konusunda yetenekli olmak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak.

Kasap alımı için Onaylı kasaplık belgesine sahip olmak, 40 yaşından gün almamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak.

Mutfak Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak.

Koordinatör alımı için Lisans mezunu olmak, Alanında 10 yıl yöneticilik tecrübesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.