Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Sürekli Kadro Personel İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Sürekli Kadro Personel İşçi Alımı

Kayseri ili Felahiye Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda kadrolu personel alınacağı açıklanmıştır. Personel alımında adaylar en az ilkokul mezunu olacaktır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Kayseri ili Felahiye Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 personel alınacaktır. Alınacak personeller sürekli kadroda görev yapacaklardır.

Felahiye Belediye Başkanlığı personel alımında başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 4 Ekim 2022 tarihine kadar Felahiye Rale Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:1 Felahiye/Kayseri adresine yapacaklardır.

Büro Personeli alımı için (2 kişi) En az Yüksekokul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Muhasebe deneyimi bulunmak.

Büro Personeli alımı için (2 kişi) En az Lise mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak.

İnşaat Ustası alımı için (2 kişi) En az İlkokul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.