Boğaziçi Yönetim Sürekli Kadro 2 Unvanda 3 Personel Alıyor! İkamet Yok

Boğaziçi Yönetim Sürekli Kadro 2 Unvanda 3 Personel Alıyor! İkamet Yok

İstanbul Büyükşehir Boğaziçi Yönetim tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda 2 unvanda 3 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Boğaziçi Yönetim A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 Gişe Personeli ve 1 Gelişim Uzmanı personel alınacaktır.

personel-2-002.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başvuru zamanı ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 10 Nisan 2022 tarihine kadar kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Gişe Personeli alımı için Gişe sistemini akıcı ve yetkin bir şekilde kullanmak, Ziyaretçilere etkili ve akıcı bir biçimde iletişim kurmak, Gün sonunda vardiya raporu hazırlayarak kent ormanı sorumlusuna sunmak, Gişe sisteminde herhangi bir sorun çıktığında bu sorunu kent ormanı sorumlusuna bildirmek, Amirlerinin verdiği diğer görevleri yerine getirmek, Tüm bu görev ve sorumlulukların dışında bağlı bulunduğu yöneticisinin vereceği görevleri yapmak.

Gelişim Uzmanı alımı için İK Analitiklerini tasarlamak ve ihtiyaçlar doğrultusunda raporları geliştirip analiz etmek, Kariyer yönetimi yetenek yönetimi ve yedekleme süreçlerinin uygulanmasını takip etmek, Performans yönetimi sürecini yürütmek ve gerekli raporlamaları yapmak, Çalışan başlığı anketi hazırlıklarını yürütmek ve ilgili raporları hazırlamak, Bölüm ve yan haklar stratejisinin geliştirilmesi ve belirlenmesi konusundaki çalışmalara destek olmak, Norm kadro güncelliğini takip etmek ve gerekli raporları hazırlamak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.