Büyükşehir Sürekli Kadro İkamet Yok 96 Ambulans Şoförü ATT Alımı

Büyükşehir Sürekli Kadro İkamet Yok 96 Ambulans Şoförü ATT Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda ikamet şartsız 96 personel alınacağı açıklanmıştır. Personel alımında en az lise mezunu olmak şartıyla 4 unvanda personel görev yapacaktır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 96 personel alınacaktır. Alınacak personeller sürekli kadroda Ambulans Şoförü, ATT, Acil Yardım Teknikeri, Tıp Doktoru olarak görev yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında başvuru şekli ve başvuru süresi

Adaylar başvurularını 15 Eylül 2022 tarihine kadar kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Acil Tıp Teknisyeni alımı için (40 kişi) Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak.

Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri alımı için (10 kişi) İlgili bölümlerden En az Önlisans mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak.

Ambulans Şoförü alımı için (40 kişi) Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak.

Tıp Doktoru alımı için (6 kişi) Tıp Fakültesi mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.