Çanakkale Belediyesi 20 Çocuk Gelişimci Personel Alımı İŞKUR’da

Çanakkale Belediyesi 20 Çocuk Gelişimci Personel Alımı İŞKUR’da

Çanakkale Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli ve geçici kadroda 4 unvanda 20 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Çanakkale Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere vasıflı vasıfsız sürekli geçici kadrolarda 20 işçi personel alınacaktır.

personellll-001.jpg

Çanakkale Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve şekli

Adaylar başvurularını 21 – 25 Mart 2022 tarihleri arasında Çanakkale Belediyesi Kariyer Ofisi Lise Caddesi Belediye İş Merkezi Kat:2 88 Nolu İşyeri adresine yapacaklardır.

Çanakkale Belediyesi personel dağılımı

1 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı, 1 Yerel Yönetimler Meslek Elemanı, 14 Bahçe Bakım Elemanı ve 4 Mezarlık İşyeri Saha Personeli alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından gün almış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak ve Çanakkale ilinde ikamet ediyor olmak.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı alımı için İlgili bölüm Önlisans mezunu olmak, Alanından deneyimli olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Yerel Yönetimler Meslek Elemanı alımı için İlgili bölüm Önlisans mezunu olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak.

Bahçe Bakım Elemanı alımı için En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak, Alanında en az 6 ay deneyimli olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Açık alanlarda çalışmaya elverişli olmak.

Mezarlık İşleri Saha Personel alımı için En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak, Alanında en az 6 ay deneyimli olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Açık alanlarda çalışmaya elverişli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.