EGM İl Emniyet Müdürlüğü 12 Kadrolu İşçi Alımı En az Okur Yazar Olmak

EGM İl Emniyet Müdürlüğü 12 Kadrolu İşçi Alımı En az Okur Yazar Olmak

İŞKUR da Yer alan İşçi Alımı İlanına göre Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde İstihdam edilmek üzere kadrolu 12 İşçi Alımı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolu İşçi Alımı Gerçekleştireceğini duyurdu. Şırnak İl emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Bünyesinde İstihdam edilmek üzere 12 Kadrolu İşçi Alımı Gerçekleştirilecek.

EGM İşçi Alımı 2022

İl emniyet Müdürlüğü Şırnak Polisevi Şube Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Farklı Unvanda Kadrolu 12 İşçi Alımı Gerçekleştirilecektir.6 Garson, 3 Temizlik Görevlisi,2 Bulaşıkçı ve 1 Aşçı Yardımcısı unvanlarında işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İl Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İŞKUR da yer alan 12 İşçi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 4 ile 8 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

irnak-il-emniyet-mudurlugu-12-kadrolu-isci-alimi.jpg

EGM Şırnak Polisevi Şube Müdürlüğü İşçi Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

İŞKUR üzerinden Yayımlanan İşçi Alımına Başvurular İŞKUR resmi internet adresi, hizmet noktaları ve 170 Telefon Hattı Üzerinden Yapılabilecektir.

Şırnak İş İlanları Polisevi Şube Müdürlüğü 12 İşçi Alımı Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Alanında deneyimli olmak ve Şırnak ilinde ikamet ediyor olmak. Bulaşıkçı alımı için En az Okuryazar olmak. Aşçı Yardımcısı alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Mesleki diploma, Usta Öğreticilik vb. sertifikalara sahip olmak. Garson alımı için En az Ortaokul mezunu olmak. Temizlik Görevlisi alımı için En az Okuryazar olmak.

İŞKUR başvuru numaraları; 00006555046, 00006555171, 00006555280 ve 00006555292’dir.

Resmi Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.