Eskişehir Büyükşehir Sürekli Kadro En Az İlkokul Şoför Alımı İkamet Yok

Eskişehir Büyükşehir Sürekli Kadro En Az İlkokul Şoför Alımı İkamet Yok

İŞKUR resmi internet sayfasında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda 12 Şoför alınacağı açıklanmıştır. En az İlkokul mezunu olmak üzere personel alımında ikamet şartı yoktur.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre ESTRAM bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 Otobüs Şoförü alınacaktır. Sürekli kadroda en az ilkokul mezunu ikamet şartsız görev yapacaklardır.

ESTRAM personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı.

Adaylar başvurularını 20 – 23 Eylül 2022 tarihleri arasında kurum e-posta adresine CV göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Otobüs Şoförü alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, E sınıfı (Eski D sınıfı) ehliyete sahip olmak, SRC2 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.