Gönen Belediyesi Sürekli Kadro 8 Unvanda Şoför İşçi Alımı Güncel İlan

Gönen Belediyesi Sürekli Kadro 8 Unvanda Şoför İşçi Alımı Güncel İlan

Balıkesir ile Gönen Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre 8 unvanda 28 personel alınacaktır. Alınacak personel ile sürekli kadroda görev yapacaklardır.

İŞKUR Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanına göre Balıkesir Gönen Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 28 personel alınacaktır. Personeller sürekli kadroda 8 farklı unvanda istihdam edileceklerdir.

Gönen Belediyesi personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 23 Eylül 2022 tarihine kadar Malkoç Mahallesi Atatürk Caddesi Numara 2 Gönen Balıkesir adresine yapacaklardır.

Gönen Belediyesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

1 Aşçı, 7 Tehlikesiz ve Katı Atık Toplama İşçisi, 9 Beden İşçisi, 2 Marangoz, 3 İş Makinası Operatörü, 1 Engelli Büro Personeli, 1 Otobüs Şoförü ve 4 Kamyon Şoförü alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin A bendinin ilgili alt bentlerinde yer alan şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmış olmak.

Aşçı ve Marangoz alımı için Tercihen Gönen ilçesinde ikamet ediyor olmak, İlgili bölümlerden mezun olmak veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak.

Tehlikesiz ve katı atık toplama işçisi, Beden İşçisi ve Engelli büro personeli alımı için Tercihen Gönen ilçesinde ikamet ediyor olmak.

İş makinesi operatör alımı için Tercihen Görele ilçesinde ikamet ediyor olmak ve iş makinesi operatörlüğü için gerekli ehliyete sahip olmak.

Otobüs şoförü alımı için Tercihen Gönen ilçesinde ikamet ediyor olmak ve en az D sınfı ehliyete sahip olmak.

Kamyon şoförü alımı için Tercihin Gönen ilçesinde ikamet ediyor olmak ve en az CE ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.