İBB İkamet Yok En Az Lise Sürekli Kadro 25 Personel Alımı İŞKUR’da

İBB İkamet Yok En Az Lise Sürekli Kadro 25 Personel Alımı İŞKUR’da

Yerel yönetimler kategorisinde yeni yayınlanan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu ikamet şartı olmadan sürekli kadroda 2 unvan da Toplam 25 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR iş ilanları sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu sürekli kadrolar ikamet şartı olmadan genel başvuru ile 13 okul öncesi öğretmeni ve 12 çocuk gelişimi ve eğitim elemanı alınacaktır.

İstanbul Büyükşehir personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 5 Temmuz 2022 tarihine kadar kurum kariyer internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Okul öncesi öğretmeni alımında adaylarda aranan başvuru nitelikleri

Üniversitelerin lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği veya temel eğitim bölümlerinden mezun olmak ya da üniversitelerin lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olup yok onaylı pedagojik formasyon eğitimine sahip olmak.

Tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak tercihen okul öncesi alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak tercihen İngilizce bilmek Microsoft Office programlarını yetkinlikle kullanmak mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olmak arşiv ve kayıt oluşturmak Dosyalama yapmak.

Çocuk gelişimi ve eğitim elemanı alımında aranan nitelikler

Meslek liselerinin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden veya üniversitelerin önlisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak yeni mezun veya tercihen en fazla 5 yıl alan deneyimine sahip olmak Office programlarını yetkinlikle kullanabilmek mesleki alanda teknik yetkinliklere sahip olmak arşive kayıt oluşturmak Dosyalama yapmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.