İl Özel İdare Müdürlüğü 12 Unvanda 30 Şoför-Operatör-İşçi Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü 12 Unvanda 30 Şoför-Operatör-İşçi Alımı

Özel İdare Müdürlüğü tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda vasıflı vasıfsız 12 unvanda 30 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Rize İl Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda vasıflı vasıfsız 12 unvanda 30 personel alınacaktır.

personel-2-001.jpg

Rize Özel İdare Müdürlüğü personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 25 Mart 2022 tarihine kadar Enginlere Mahallesi Niyazi Türkmen Başı Sokak No:11 Merkez/Rize adresine yapacaklardır.

Rize Özel İdare personel unvan ve sayı dağılımı

3 Ağır Şase Ustası, 1 Ekskavatör Operatörü, 2 Ağır Kamyon Şoförü, 5 Yükleyici Operatörü, 5 Su Tesisat Ustası, 3 Beko Loder Kazıcı ve Yükleyici Operatörü, 1 Oto Elektrik Elektronik Ustası, 1 Kaynak Ustası, 3 Katı Atık Toplayıcı Arka Eleman İşçisi, 1 Kaporta Ustası, 2 Greyder Operatörü ve 3 Silindir Operatörü alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak şartlar

Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olmak, En az 1 yıldır Rize ilinde ikamet ediyor olmak, Alanında deneyimli olmak.

Ağır Şase Ustası alımı için Ağır İş Makinası Ustalık belgesine sahip olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olup aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Ekskavatör Operatörü alımı için Kazıma ve Yükleme İş Makinası Operatörlük belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Ağır Kamyon Şoförü alımı için E sınıfı ehliyete sahip olmak, Tercihen SRC5-ADR belgelerine ve ağır vasıta kamyon kullanım belgesine sahip olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Yükleyici Operatörü alımı için Yükleyici Operatörlük belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Su Tesisat Ustası alımı için Endüstri Meslek lisesi Sıhhi Tesisat bölümü mezunu olmak aynı alanda ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Beko Loder Kazıyıcı Yükleyici Operatörü alımı için Beko Loder Operatörlük belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Oto Elektrik Elektronik Ustası alımı için Ağır vasıta ve hafif araçlar ile iş makinalarının elektrik sistemlerinin tamir bakım ustalık belgesine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Kaynak Ustası alımı için Kaynak ile ilgili ustalık belgesine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Katı Atık Toplayıcı Arka Eleman İşçisi alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Kaporta Ustası alımı için Endüstri Meslek Lisesi makine veya metal teknik kaynakçılık bölümü mezunu olmak, Ustalık belgesine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Greyder Operatörü alımı için Greyder Operatörlük belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Silindir Operatörü alımı için Silindir Operatörlük belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.