İl Özel İdare Müdürlüğü Sürekli Kadro 18 İşçi Usta Operatör Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü Sürekli Kadro 18 İşçi Usta Operatör Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda sürekli kadroda en az ilkokul mezunu farklı unvanlarda toplamda 18 işçi Usta Operatör Devlet İşçisi alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Sinop İl Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda en az ilkokul mezunu toplamda 18 İşçi Usta Operatör Devlet İşçisi alınacaktır.

Sinop İl Özel İdare Müdürlüğü personel alımı için başvuru süreci

Adaylar başvurularını 11 – 12 Nisan 2022 tarihleri arasında Gelincik Mahallesi Fatih Caddesi No:16 Sinop/Merkez adresine yapacaklardır.

Sinop İl özel İdare Müdürlüğü hangi unvanda kaç personel alıyor

2 Şoför, 2 Motor Ustası, 2 Ağır Şase Ustası, 1 Seyyar Tamir Ustası, 2 Finişer Operatörü, 2 Asfalt Plent Operatörü, 1 Loder Operatörü, 2 Greyder Operatörü, 2 Ekskavatör Operatörü, 1 Dozer Operatörü, 1 Beko Loder Operatörü alınacaktır.

Özel İdare Müdürlüğü personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Sabıka kaydı bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak.

Başvuru tarihine kadar aralıksız olarak Sinop ilinde ikamet ediyor olmak.

Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Psikoteknik, SRC2 veya SRC1-SRC4 veya SRC3-SRC5 temel ve tanker belgelerine sahip olmak.

Motor Ustası ve Ağır Şase Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Meslek Yüksekokulu veya Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya MEB onaylı ustalık belgesine sahip olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak.

Seyyar Tamir Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Psikoteknik, SRC2 veya SRC1-SRC4 veya SRC3 belgelerine sahip olmak, Meslek Yüksekokulu veya Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya MEB onaylı ustalık belgesine sahip olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak.

Finişer Operatörü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1990 sonrası doğmuş olmak, C veya CE, G sınıfı ehliyete sahip olmak, Finişer ve Greyder iş makinesi operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak.

Asfalt Plent Operatörü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, SRC2 veya SRC1-SRC4 veya SRC3 belgelerine sahip olmak, Asfalt Plent operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak.

Loder Operatörü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Loder ve Beko Loder operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak.

Greyder, Ekskavatör, Dozer Operatörü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Greyder, Ekskavatör ve Beko Loder operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak, Dozer operatörü için Dozer ve Konkasör Operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak.

Beko Loder Operatörü alımı En az İlkokul mezunu olmak, 1 Ocak 1976 sonrası doğmuş olmak, C veya CE ehliyete sahip olmak, Beko Loder operatörü yetiştirme belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum