İnegöl Belediyesi 40 Yaş Sınır Kadrolu 25 Şoför-Bahçıvan-İşçi Alımı

İnegöl Belediyesi 40 Yaş Sınır Kadrolu 25 Şoför-Bahçıvan-İşçi Alımı

İnegöl Belediyesi tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda 40 yaş sınır farklı unvanlarda 25 personel alımı. Alınacak personeller için ikamet şartı bazı kadrolarda vardır. Detaylar haberimizdedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre bursa ili İnegöl belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda 25 personel alınacaktır. 40 yaş sınır kadrolu personel alımında ikamet şartı bazı kadrolar için vardır.

İnegöl Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 15 Nisan 2023 tarihine kadar Mesudiye Mahallesi Sipali Yolu No:27 İnegöl Belediyesi Ek Hizmet 2 Binası Fen İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

İnegöl Belediyesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

2 Teknik Personel, 3 Sulama Ustası, 18 Bahçıvan ve 3 Ağır Kamyon Şoförü alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan nitelikler nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, 40 yaşından büyük olmamak, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Esnek ve vardiyalı çalışabilecek olmak ve İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Teknik Personel alımı için Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Tercihen Peyzaj Mimarlığı, Ziraat Mühendisliği, Orman Mühendisliği, Ziraat Teknikerliği, Peyzaj Teknikerliği, Orman Teknikerliği bölümlerinden mezun olmak, Alanında deneyimli olmak.

Sulama Ustası alımı için Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Alanında tecrübeli olmak, Sulama sistemi malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmak.

Bahçıvan alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Tercihen bahçıvanlık belgesine sahip olmak.

Ağır Kamyon Şoförü alımı için E veya C sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.