İSPER Sürekli Kadro En Az İlkokul Ambulans Sürücüsü-Beden İşçisi Alımı

İSPER Sürekli Kadro En Az İlkokul Ambulans Sürücüsü-Beden İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu 3 unvanda ikamet yok sürekli kadro Devlet İşçi Personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise ikamet şartsız sürekli kadro 3 Devlet İşçi Personel alınacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 6 - 8 Nisan 2022 tarihleri arasında kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen 40 yaş altında olmak, Fiziki olarak ağır cenazeleri taşıyacak olmak, Askerlikle ilişiği olmamak.

Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri alımı için İletişim becerisine sahip olmak, İlgili bölümlerden en az Önlisans mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, İlgili mevzuat gereğince talep edilmesi zorunlu olan kriterlere uygun olmak.

Ambulans Sürücüsü ATT alımı için Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, İletişim becerisine sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 50 yaşından büyük olmamak, Temel bilgisayar programlarına hakim olmak, İlgili mevzuat gereğince talep edilmesi zorunlu olan kriterlere uygun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.