İSPER Sürekli Kadroda En Az Ortaokul 4 Unvanda 49 Personel Alıyor

İSPER Sürekli Kadroda En Az Ortaokul 4 Unvanda 49 Personel Alıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda en az ortaokul mezunu ikamet şartsız 49 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSTAÇ ve İSPER bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu sürekli kadroda 49 personel alınacaktır.

personel-2-001.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını İSTAÇ için 21 Mart 2022 tarihine kadar, İSPER için 21 – 23 Mart 2022 tarihleri arasında kurum kariyer sayfası üzerinden online olarak yapacaklardır.

İSTAÇ Kıyı Temizlik Şoförü alımı için aranan nitelikler (1 kişi)

Erkek olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, 25 – 45 yaş arasında olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Askerlik görevini yapmış olmak, Sürücü belgesine, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

İSPER Açma Kapama Personeli alımı için (1 kişi) En az Ortaokul mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

İSPER Açma Kapama Personeli alımı için (46 kişi) En az Ortaokul mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, Sahada fiziki olarak çalışmaya uygun olmak, Askerlik görevini yapmış veya en az 1 yıl tecilli olmak, Tercihen A2 ehliyete sahip olmak.

İSPER Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı alımı için (1 kişi) İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, Tercihen CBS web ve mobil uygulamaları ile ilişkisel veri tabanları konusunda deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.