İstanbul Büyükşehir Sürekli Kadro En Az Lise 8 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Sürekli Kadro En Az Lise 8 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan 6 unvanda sürekli kadroda en az lise mezunu 8 Devlet Personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER bünyesinde görevlendirilmek üzere süreli kadroda ikamet şartı olmadan en az lise mezunu 6 unvanda toplam 8 Devlet Personeli alınacaktır.

İSPER personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 22 Mayıs 2022 tarihine kadar kurum kariyer internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel unvan ve sayı dağılımı

1 Büro İşçisi, 1 Organizasyon Sorumlusu, 2 Yönetici Sekreter/Asistan, 1 Proje Destek Elemanı (Mimari), 1 Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı, 2 idari Destek Görevlisi alınacaktır.

Büro İşçisi alımı için Tercihen Lisans mezunu olmak, Bilgisayar ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilmek, 696 sayılı KHK şartlarına haiz olmak.

Organizasyon Sorumlusu alımı için Tercihen yabancı dil bilmek, MS Office programlarına hakim olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak.

Yönetici Sekreter/Asistan alımı için Tercihen Lisans mezunu olmak, Bilgisayar ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilmek, 696 sayılı KHK şartlarına haiz olmak.

Proje Destek Elemanı (Mimari) alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen ArcGIS Dekstop, ArcGIS Server, İlişkisel veritabanları hakkında bilgi sahibi olmak.

Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, Tercihen CBS web ve Mobil uygulamaları ile ilişkisel veritabanları hakkında bilgi sahibi olmak.

İdari Destek Personeli alımı için En az Lise tercihen Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri vb. Önlisans mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.