İzmir Biyotıp Genom Merkezi Ortaokul Mezunu Devlet Personel Alımı

İzmir Biyotıp Genom Merkezi Ortaokul Mezunu Devlet Personel Alımı

İzmir Biyotıp Genom Merkezi tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu geçici süreli kadroda 3 unvanda Devlet İşçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre İzmir Biyotıp Genom Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ortaokul mezunu geçici süreli kadroda 3 unvanda 3 Devlet İşçisi alınacaktır.

İzmir Biyotıp Genom Merkezi personel alımında başvuru süresi ve şekli

Adaylar başvurularını 22 Nisan 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Adaylar için kura çekimi ne zaman ve nerede yapılacaktır

Kura çekimi 9 Mayıs 2022 tarihinde saat 18:00’da İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi (İBG) Aziz Sancar Oditoryumunda yapılacaktır.

Personel alımında aranan ortak nitelikler

18 yaşını doldurmuş olmak.

Türk vatandaşı olmak.

Adli sicil kaydı bulunmamak.

İzmir ili belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Yardımcı Hizmetler Personeli alımı için (1 kişi Sadece Engelli) En az Ortaokul en fazla Lise mezunu olmak, Çamaşırhane ile ilgili çamaşır makinesi kullanımı, ütü kullanımı, çamaşırların kurutulması ve ilgili birimlere dağıtımı gibi işleri yapmasını etkileyecek bir engel durumu olmamak.

Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı için (1 kişi Sadece Eski Hükümlü/TMY olanlar) Meslek ve/veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektrik - Elektronik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Elektronik Haberleşme bölümlerinden mezun olmak, Tercihen otomasyon ve elektrik işleri hakkında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, Tercihen Bina Otomasyon Sistemleri (HVAC) otomasyonu konusunda en az 1 yıl deneyime sahip olmak.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı için (1 kişi Sadece Eski Hükümlü/TMY olanlar) Meslek ve/veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Sıhhi tesisat, mekanik işler, metal işleri, iklimlendirme, klima ve havalandırma sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, Mekanik arıza tespitini ve onarımını yapmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00006720207, 00006720258 ve 00006720314’tür.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.