Katı Atık Birliği Okuryazar Şoför-İşçi-Kaynakçı Alımı İŞKUR’da

Katı Atık Birliği Okuryazar Şoför-İşçi-Kaynakçı Alımı İŞKUR’da

Gelibolu Katı Atık Yönetim Birliği tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az okuryazar sürekli kadroda personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Gelibolu Yarımadası Katı Atık Birliği bünyesinde istihdam edilmek ürere en az okuryazar sürekli kadro 3 unvanda 4 personel alınacaktır.

personel.jpg

Gelibolu Yarımadası Katı Atık Birliği personel alımı başvuru süresi ve şekli

Adaylar için Başvurular 21 – 25 Mart 2022 tarihleri arasında Camikebir Mahallesi Belediye Caddesi No:18 Gelibolu/Çanakkale adresine şahsen yapacaklardır.

Ağır Vasıta Şoförü alımı için (1 kişi) Askerlikle ilişiği bulunmamak, Okuryazar olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Ağır vasıta şoförlüğü için gerekli olan belgelere sahip olmak, Gelibolu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için (2 kişi) Askerlikle ilişiği bulunmamak, Okuryazar olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Geri dönüşüm atıklarını cinsine göre ayırabilecek ve presleme işini yapabilecek olmak, Gelibolu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Kaynakçı alımı için (1 kişi) Askerlikle ilişiği bulunmamak, Okuryazar olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Kaynakçılık için gerekli olan belgelere sahip olmak, Gelibolu ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.