Kepez Belediyesi İlkokul Mezunu 5 Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavla

Kepez Belediyesi İlkokul Mezunu 5 Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavla

İŞKUR da Yayımlanan Kadrolu İşçi Alımı İlanına göre; Çanakkale Kepez Belediyesi 5 Kanal ve Izgara İşçisi Alımı Gerçekleştirilecektir.

Çanakkale Belediyesi Kepez Belediye Başkanlığı Daimi İşçi Alımı Gerçekleştirecektir. Kepez Belediye Başkanlığı Kepez Hizmet Grupları Bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Kanal ve Izgara İşçisi Alımı Gerçekleştirecektir.

Çanakkale Belediyesi Kadrolu İŞÇİ ALIMI 2022

İŞKUR da yer alan Kurum Dışı İşçi Alımı ilanına göre Çanakkale Kepez Belediyesi Hizmet grupları A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 İŞÇİ alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Son Başvuru 25 Ocak 2022.

Kepez Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Çanakkale Kepez Belediye Başkanlığı Belirsiz süreli İşçi Alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 20 ile 25 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

anakkale-kepez-5-daimi-isci-alimi.jpg

Çanakkale Belediyesi Kepez İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını Cumhuriyet Mah. Harmanlı Sok. Ayışığı Evleri B2 Blok No:14 Kepez/Çanakkale adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurusu Uygun görülen adaylar ile 27 Ocak 2022 tarihinde Saat 10:00 da Kepez Belediyesi Hizmet Binasında Mülakat yapılacaktır.

Çanakkale Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görev yapmasına engel akıl ve beden hastalığı olmamak, En az İlkokul Mezunu olmak, Çanakkale Merkez İlçede ikamet ediyor olmak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.