Kestel Belediyesi 3 Branşta Öğretmen Tekniker Personel Alımı

Kestel Belediyesi 3 Branşta Öğretmen Tekniker Personel Alımı

Bursa ili Kestel Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilanda geçici kadroda olmak üzere 3 branş/unvan Öğretmen ve Tekniker Kamu Personel alımı yapılacağı belirletilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Bursa ili Kestel Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici süreli kadroda 3 unvan/branşta Öğretmen ve Tekniker Kamu Personeli alınacaktır.

Bursa Kestel Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını 12 Nisan 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresine fotoğraflı özgeçmiş göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

Esnek çalışmaya uygun olmak.

Bursa ilinde ikamet ediyor olmak.

Beden Eğitimi Öğretmeni (Jimnastik Antrenörü) alımı için (1 kişi) Tercihen Kadın olmak, Jimnastik Antrenörlüğü belgesine sahip olmak.

Beden Eğitimi Öğretmeni (Özel Eğitimli Çocuk Öğretmeni) alımı için (1 kişi) Tercihen Erkek olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Özel Eğitimli Çocuklara hareket ve spor eğitimi konusunda deneyimli olmak.

Yapı Denetimi Teknikeri-İnşaat Teknikeri alımı için (2 kişi) Tercihen Erkek olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Şantiye ve yapı denetim konusunda tecrübeli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.