Kocaeli BEKAŞ En Az İlkokul 45 Yaş Sınır Sürekli Kadro 80 Personel Alımı

Kocaeli BEKAŞ En Az İlkokul 45 Yaş Sınır Sürekli Kadro 80 Personel Alımı

Kocaeli İzmit Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu sürekli kadroda toplam 80 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Kocaeli ili İzmit Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda kadroda en az ilkokul mezunu 80 personel alınacaktır. Detaylar haberimizde.

iskurr.jpg

Kocaeli İzmit Belediyesi personel alımında başvuru süreci nasıl işleyecek

Adaylar başvurularını 13 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet adresine Online olarak yapacaklardır.

İzmit Belediyesi personel alımında aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Daha önce çalıştığı işyerlerinden disiplinsizlik ve ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak, Tercihen İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek zihinsel bedensel engeli sağlık sorunu kronik hastalığı bulunmamak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Budama ve tırpan işlerinden anlamak, 45 yaşını aşmamış olmak.

Diğer Müzisyenler ve Ses Sanatkarları alımı için Güzel Sanatlar Fakültesinden ve Konservatuvar bölümlerinden Lise, Önlisans, Lisans mezunu olmak, 45 yaşını aşmamış olmak, Ritim bilmek, Pedagojik formasyonu tamamlamış olmak.

Parke Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Mesleki eğitim merkezlerinden parke ustası sertifikasına sahip olmak, Parke işlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

İnşaat Demir Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Mesleki eğitim merkezlerinden perde duvar saha betonu parapet duvar sertifikasına sahip olmak, İnşaat demir işlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

İnşaat Kalıp Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Mesleki eğitim merkezlerinden perde duvar saha betonu arazi kotu alma sertifikasına sahip olmak, İnşaat demir işlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.