Kocaeli Büyükşehir İkamet Şartsız 15 Sürekli İşçi Personel Alımı

Kocaeli Büyükşehir İkamet Şartsız 15 Sürekli İşçi Personel Alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu olmak üzere sürekli kadroda ikamet şartı yok farklı unvanlarda toplamda 15 sürekli işçi personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR Resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartı yok 81 şehirden başvuru ile ilkokul-ortaokul-lise-önlisans-lisans mezunu olmak üzere farklı unvanlarda 156 sürekli işçi personel alınacaktır.

Kocaeli Büyükşehir personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 17 Ağustos 2022 tarihine kadar kurum internet adresine online olarak başvuru yapacaklardır.

Kocaeli Büyükşehir hangi unvanda kaç kişi alıyor

2 Veteriner Hekim, 1 Teknik Personel, 2 Psikolog, 6 İdari Büro Personeli, 2 Hizmet Personeli ve 2 Eğitmen alınacaktır.

Kocaeli Büyükşehir personel alımı için adayların sahip olması gereken ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsalar bile belli suçlardan mahkum olmamak, Çalışmasına engel fiziksel veya kronik sağlık sorunu bulunmamak.

Veteriner Hekim alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, Tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmak, Bölümü ile ilgili mesleki tecrübeye sahip olmak.

Teknik Personel alımı için En az Lise mezunu (Elektrik, Makine, İnşaat bölümü) olmak, Analog ve Dijital sistemlere sahne kurulumu kablolama ışık ve ses sistemlerinin kullanım ve bakımlarını yapmaya hakim olmak.

Psikolog alımı için İlgili bölüm Lisans Tercihen yüksek lisans mezunu olmak, Tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmak, MS Office programlarına hakim olmak (Tercihen sertifikalı olmak).

İdari Büro Personeli alımında 1 personel için En az Lisans, 4 personel için en az Lise, 1 personel için en az Önlisans mezunu olmak, MS Office programlarına hakim olmak (Tercihen sertifikalı olmak).

Hizmet Personeli alımı için En az İlkokul mezunu olmak.

Eğitmen alımında 1 personel için en az Lise mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak, Tiyatro Drama konusunda tecrübeli olmak (Tercihen sertifikalı olmak), 1 personel için Lisans mezunu olmak ve 18 – 40 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.