Kocaeli Büyükşehir Sürekli Kadroda 13 Personel Alımı! İkamet Yok

Kocaeli Büyükşehir Sürekli Kadroda 13 Personel Alımı! İkamet Yok

Kocaeli Büyükşehir tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda en az ilkokul mezunu 13 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezun sürekli kadroda 13 personel alınacaktır. Detaylar haberimizde.

personel-2-005.jpg

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru süreci nasıl işleyecek

Başvurular 4 kadro için 17 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır.

Kocaeli Büyükşehir hangi unvanda kaç personel alınacaktır

7 İdari Büro Personeli, 3 Uzman Teknik Personel, 1 Şoför ve 2 Operatör alınacaktır.

Adaylar için başvuru ortak şartları nelerdir

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

İdari Personel alımı için En az Lise mezunu olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Uzun süre oturarak çalışmaya engel hali bulunmamak, 18 – 45 yaş arasında olmak.

Uzman Teknik Personel alımı için 18 – 40 yaş arasında olmak, Mesleki tecrübeye sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Sahada çalışamaya engel hali bulunmamak, İnşaat Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Autocad programına hakim olmak.

Uzman Teknik Personel alımı için 18 – 45 yaş arasında olmak, Fizik Lisans mezunu olmak, Formasyon sertifikasına sahip olmak, Mesleki tecrübeye sahip olmak, Sahada çalışmaya engel hali bulunmamak.

Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak,18 – 45 yaş arasında olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Sahada çalışmaya engel hali bulunmamak.

Operatör alımı için 18 – 45 yaş arasında olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Operatörlük belgesine sahip olmak, Sahada ve tozlu ortamda çalışmaya engel hali bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum